Menu

Barva vládnoucí podzim/zima 2017


Ptáte se, jaká barva pofrčí do konce roku ? My vám to prozradíme, je to modrá! Ta letos ovládla módní mola pro kolekce podzim/zima 2017.  Dlouhé mo(u)dré kabáty, světle modré halenky doplněné tmavomodrými kalhotami, sukně pletené z modré vlny. Na to vše si začněte brousit zuby, protože to vám letos nesmí uniknout! Až schováte letní šaty na půdu a ramínka obsadí teplejší kousky, všechny šatníky se promění v širokou škálu modrých odstínů. Že prý loni všichni nosili hnědé kabáty? Letos to bude konečně změna! Teď už nemusíte být smutní z ošklivého počasí, zpestřete sobě i svému okolí pochmurný den pohledem na váš super modrý outfit!

Marcela Juřičková

Košile a halenky

V neposlední řadě musíme zmínit i košile a halenky. Nebudeme přece chodit nahoře bez. A jak jinak než v modré barvě. Když se vše povede nakombinovat v odstínech, které se nebudou bít, máte vyhráno. Budete vzor pro všechny. Ikonou vaší ulice. 


Kalhoty

Všichni znají tu modrou klasiku ve světě kalhot - džíny. O těch ale letos řeč určitě nebude. Tenhle rok vsaďte na modré látkové kalhoty ve všech odstínech.  Žehličky nažhavit, protože puky už se třesou nedočkavostí.


Doplňky

Ani na doplňky se nesmí zapomenout. Hlavně na naše kamarádky, kabelky. Ty věrné společnice vždy, když vyjdeme z domu. Naše přítelkyně, které mysllí na všechno. Tak i ty si letos zaslouží být in. Samozřejmně v modré barvě. I za nimi se bude každá kolemdoucí žena ohlížet, protože modrá letos jede. A když to řekne i návrhářka značky Celine, tak to tak bude.
A dalším z doplňků, bez kterých se v chladnějších dnech neobejdete, budou šátky. Přesně ty šátky, které zachrání plno z nás před otravným nachlazením, které většinou se změnou počasí přichází. A i tomuto módnímu doplňku bude slušet modrá.