Menu

BLACK FRIDAY

BLACK FRIDAY

Pojem "Black Friday" dnes zná asi každý. Je to synonymum pro velké slevy a výprodeje, které mají svou předlohu v marketingových akcích v USA a Kanadě. Poprvé u nás mohli zákazníci nakupovat v rámci Black Friday 22. 11. 2011 a to výrobky značky Apple.

Dnes je tato nákupní akce již zavedeným pojmem a předchází jí velká mediální kampaň ve všech dostupných médiích. Také obchodů, které velké slevy na Black Friday nabízejí, je rok od roku více.

Pojďme se tedy projít po Lookio.cz a spolu s obchody zapojenými do Black Friday si udělat radost a doplnit svůj šatník o něco nového.

Módní oblečení

V sekci dámského a pánského oblečení je výběr určitě největší. Projděte si jak velké módní e-shopy, tak i menší obchůdky. Slevy nabízí AboutYou, Bon Prix, Urban Store, Fresh Labels, Different, Bibloo, Blancheporte, Gatio, Zoot, Factcool, Mode, Wayfarer, Woodmint.


Dětská móda

Na dětskou módu se zaměřují e-shopy Benito, Feedo a Mumz. Ale oblečení pro děti naleznete určitě i v obchodech s dámskou a pánskou módou.


Spodní prádlo

Odborníky na spodní prádlo jsou zde Astratex, Trenýrkárna, Elegant, Luxusníprádlo nebo Oxalisdessous.


Obuv a kabelky

Správné boty, batohy a kabelky naleznete na Footshop, Obag nebo Shooos. 


Šperky a hodinky

Pokud sháníte spíše šperky nebo hodinky, doporučujeme e-shopy Hodinky, Šperky, Šperky-eshop a Timestore.


Sportovní móda

Stále oblíbenější je sportovní móda, kterou bez problémů naleznete ve všech velkých obchodech. Nicméně odborníky na toto odvětví módy jsou zde obchody BoardStar, Hervis, Ringit a Total-store.