Menu

Deep forest


Móda začíná směřovat novou cestou. Muži začínají toužit po volnočasovém oblečení a mají vzor v módě lesa. Ten představuje volnost, svobodu a touhu po pobytu venku. Kostičkované vzory, teplá kožešina, flanel, kůže, hrubá pletenina a vlastnosti materiálu, které patří spíše pro zimu. Mužný a drsný tón oblečení mužům dodává pocit na sebejistotě. Nadšení přináší ležérní typy bund, kostičkované košile a nebo třeba svetry v teplých barvách.  A právě i to je symbol pánské módy podzimu. 

Aneta Šimečková

Dlouhé kabáty

Na zálesáckou módu se nejlépe hodí dlouhé kabáty ke kolenům. Nejlépe s kožešinovým límcem a v khaki barvě. Vypadají skvěle i s denimovou košilí, ležérními kalhoty a workery. 


Svetry

Na podzimní sezónu se většina z nás těší i kvůli módě. Ze skříní vytahujeme kabáty, dlouhé kalhoty, kardigany, bombery a hlavně svetry. S tím přichází i barva podzimu - amarantová, mimózová, skořicová, jablečná, hnědá, červená... Teplé barvy v nás probouzejí pocit klidu a svetry z mužů udělají elegány. 


Košile

Co jiného se může více hodit do kolekce Deep forest než košile. Od kostičkovaných až po denimové a flanelové. Lehkce vytahané a s náznakem obnošenosti jsou ještě lepší.