Menu

Dětská podzimní móda

Dětská podzimní móda

V naší nové kolekci se zaměřujeme na naše nejmenší a přinášíme vám tipy na dětskou podzimní módu. Děti nám rostou přímo před očima a tak bude určitě třeba projít skříně a vyměnit malé oblečení za nové. A jelikož podzimní počasí bývá nevyzpytatelné, tak je třeba být připraveni na vše.

Bundy

Přechodové bundy nesmí v šatníku vašeho dítěte rozhodně chybět. Ráno při nižších teplotách zahřejí a zároveň v nich odpoledne, až se oteplí, nebude horko.


Svetry

Móda pletených svetrů se opět vrátila. Velkou výhodou je univerzálnost jejich použití. Hodí se jak k běžnému nošení, tak i do společnosti. Stačí jen vybrat správný model pro tu správnou příležitost. Děvčata určitě zaujmou i stylovými pletenými šaty.


Čepice a šátky

Důležitým podzimním doplňkem jsou čepice a šátky. Svou práci odvedou především v ranních a podvečerních hodinách, kdy bývá chladněji. Správně vybraná trendy čepice či šátek dodá šmrnc každému.


Boty

Dobře zvolená obuv je základem každého outfitu, ať již pro dospělého, nebo pro dítě. Krom vzhledu, který je určitě také důležitý, je třeba dbát na funkčnost a zdravotní stránku obuvi. Na podzim se krom nižších teplot setkáme i s častějšími srážkami a dětská obuv by neměla promoknout.


Mikiny

Jako variantu ke svetrům, můžete zvolit praktické mikiny. Jsou pohodlné a mezi dětmi velmi oblíbené. Hodí se do školy a jsou výborné na sport, či pobyt v přírodě. Nebojte se výraznějších barev, či cool potisku.