Menu

Dorothy Perkins

Dorothy Perkins

Historie této módní značky sahá až do dob před 100 lety, kdy se poprvé  jedna značka rozhodla všechno změnit. Rozhodla se zamezit rozdílům. Ten rok totiž započala éra značky Dorothy Perkins, který trvá dodnes. Jenže nyní již nemluvíme pouze o punčochovém zboží a spodním prádle. Ovšem tenkrát to opravdu byla pouze specializace na tyto dva druhy zboží.  Dorothy patří ke značkám, která se budují dlouho, ale vydrží věky...

Nikol Krausová

Šaty

Známá britská značka se zaměřuje především na ženskou a dětskou módu. Tyto dvě části v sobě nesou spoustu druhů oblečení, bot i doplňků. Mezi ty nejoblíbenější v dámském sektoru patří jednoznačně šaty, které svou nadčasovostí stále uchvacují více a více žen. 


Vyšlápněte si v britském stylu

Dlouhé, krátké, nízké nebo na podpatku... Je jedno jaký styl si vyberete u této značky máte jistotu, že vždy sáhnete po těch nejpohodlnějších. Správně vybrané boty jsou základem každého outfitu! Objevte kouzlo pohodlí s botami od Dorothy Perkins


Oblékněte si eleganci

Nebyla by to módní ikona mezi značkami, kdyby se nezabývala oblýbenými  halenkami a košilemi, které jsou nejen pohodlné, ale dodávají větší šmrnc a ženskost. Díky jednoduchému a nenápadnému stylu můžete kombinovat tyhle kousky s oblíbenými výraznými doplňky a nebát si k outfitu vzít pohodlné lodičky.


Doplňky - součást mé osobnosti

Dorothy je proslulá svými ženskými střihy, typickými potisky a sympatickými cenami. Svoje kolekce doplňuje o nové kousky takřka každý den, takže i její věrné zákaznice mají stále co objevovat. Ke každému outfitu je nutná dávka doplňků.  Chloubou Dorothy jsou kabelky, které jsou nejen luxusním doplňkem, ale také řešením pro vaše osobní věci.