Menu

Doteky zimy

Doteky zimy

Trendy zimy 2018/2019 jsou velmi rozmanité a způsobů, jak sladit svůj outfit do dokonalosti je nepřeberné množství. Můžete kombinovat a každý den překvapit něčím novým! Letošní zima částečně navazuje na trendy z podzimu a zároveň je posouvá zase o něco dál. Do módy se opět vrací i hity z minulosti v podobě dlouhých, rozšířených kalhot. Není třeba se bát, zkuste být kreativní!

Bundy

Stejně jako na podzim i letošní zima si libuje v ozdobných kožešinách. Zejména na lemech kapucí jsou velmi efektní a elegantní. A pozor, platí to i pro sportovní módu :).
S příchodem mrazu a třpytivých sněhových vloček se můžete také blýsknout a vyniknout v davu a to bundou z lesklých materiálů nebo kůže.
In jsou i oversize velikosti :).


Kalhoty

Výběr módních kalhot pro letošní zimu slibuje velkou rozmanitost. Setkáváme se s rozšířenými nohavicemi, zúženými nohavicemi, nebo i velmi úzkými kalhotami připomínající legíny.
V kurzu jsou také velmi dlouhé rozšířené kalhoty s vysoký pasem, ať už s páskem nebo bez.


Čepice

Ať už máte rádi huňaté teplé beranice, nebo spíše lehčí barety pro mírnější zimu, přijdete si na své. Zároveň nikdy není pozdě vzpomenout na dětská léta a vytáhnout ze skříně nadčasového kulicha s pořádnou bambulí.


Boty

Co se týče bot, máte letošní zimu opravdu velký výběr. V módě jsou jak vysoké úzké kozačky všech možných tvarů, tak i zateplené pohorky. Pořádnou třešničkou na dortu je pak ozdobná kožešinka.


Barvy

Od žluté a oranžové, která převládala v podzimních měsících se v zimě přesuneme o kus dál. Na jednu stranu se zima přikloní k tmavším odstínům např. "Barolo" - barva červeného vína, ale na druhou stranu i ke světlým odstínům "Nude" nebo "Beige", což je světlá tělová barva.
Další oblíbenou barvou letošní zimy, která nezklame je džínová modrá.


Doplňky

Zpestřením jakéhokoliv zimního outfitu jsou správně zvolené doplňky. Letos se poohlédněte po dlouhé šále, nebo hedvábném šátku. Na kalhotách by neměly chybět široké, nebo dvojité pásky, zejména ke kalhotám s vysokým pasem. V neposlední řadě určitě budete potřebovat nějakou stylovou a hlavně velkou tašku či kabelku.