Menu

Jarní inspirace roku 2021

Jarní inspirace roku 2021

Na jaře roku 2021 se v módě opět vrátíme trochu do minulosti, ale zároveň objevíme i něco nového. Asi i díky nestandardnímu roku 2020 budou letos in spíše pohodlné a vzdušné modely místo upjatých a vypasovaných. Barevně se můžeme vyladit do živých a zářivých odstínů v kombinaci decentnější bílou, hnědou nebo černou. Zároveň však neuděláme špatně ani s pastelovými odstíny barev. Prostě je to hodně na nás, za jaký konec letošní módní trendy uchopíme.

Pohodlný oversize styl

Oversize styl bude letos velice oblíbený. Pokud jste tento typ oděvů ještě nevyzkoušely, nemusíte se bát. Sluší každému a je velice pohodlný. Oversize outfit se neomezuje jen na mikiny, které zná asi každý. V nabídce naleznete i dámská saka, cardigany nebo stylová ponča. 


Pletené, háčkované? Proč ne.

Prvky retro stylu tento rok zastupují pletené nebo háčkované modely. Pletený svetřík, či sukně vás na jaře příjemně zahřeje. Později, až bude mít sluníčko větší sílu, uvítáte naopak modely háčkované, které jsou vzdušnější. Určitě se tedy nebojte sáhnout hlouběji do šatníku a vytáhnout nějaký ten retro kousek na světlo.


Barvičky

Letošní jaro se můžeme ukázat v živých a zářivých odstínech barev kombinovaných s bílou, hnědou a černou. In bude i červená, světle modrá, mentolová, slámově žlutá či karamelová. Vyberte si podle chuti. Jaro vždy vyloženě vybízí k oprášení veselých barviček, na které se v zimě často zapomíná.


Doplňky a boty

Čím svůj outfit doladit? Zkuste stylovou kabelku v jarní žluté barvě, která vám pomůže nesplynout s davem. Hitem letošního jara budou také kotníčkové bílé boty. Vyberte si nízké s či s podpatkem, jednoduché bez ozdob, nebo s výrazným šněrováním. Je to jen na vás. Jako třešnička na dortu bude působit správně vybraný šátek. Můžete ho zavázat kolem krku, použít místo čelenky, a nebo jen zavázat okolo pásku na kabelce.