Menu

Jaro v dámském šatníku

Jaro v dámském šatníku

Přišlo jaro a jako každý rok, je třeba vyházet staré, nenošené oblečení a nahradit ho novým, neokoukaným. Určitě to bude chtít jarní bundu a rozverný svetřík. Nová kabelka je samozřejmostí a nesmí se zapomenout ani na šaty a sukně. Spolu se sandály v této kolekci trochu nakoukneme i do léta.

Veselý svět barev

K jaru patří i veselé barvy, které rozzáří vás i svět okolo. Letos se zaměřte na bílou, béžovou nebo fuchsiovou.  Žlutá byla mezi oblíbenými barvami již na podzim a s jarem se opět vrací. Naprostým evergreenem je pak světlý denim.


Hippie styl

Hippie styl je velmi výrazný. Svou barevností a hravostí si s jarem výtečně rozumí.  Nebojte se batikovaných vzorů či květinového potisku. 


Saka, bundy a kabátky

Jaro fandí vypasovaným sakům a bundám, které jsou protikladem zimního huňatého oblečení.  Chybu neuděláte ani pokud sáhnete po lehkém 3/4 kabátku.


Nepřehlédnutelné kousky v šatníku

Pokud chcete zazářit, sáhněte po rozverných třásních, sexy síťovaném oblečení, nebo velkých mašlích zavázaných v pase. 


Jarní romantický styl

Romantický jarní čas se odráží i v módních trendech. In jsou lehké bílé šaty a halenky, či nadýchané balónové rukávy. 


Boty

Výběr trendy bot pro letošní jaro je veliký. In jsou pastelové barvy a boty zdobené například kamínky. Opět se nám vrací oblíbené zvířecí vzory, které jsou v kombinaci s vysokým podpatkem velmi zajímavé.  I z "obyčejných" černých bot udělá zajímavý doplněk, v tomto případě výrazný zip, nšco víc. Pokud se chystáte na procházku, nejlepší volbou budou pohodlné tenisky.