Menu

Meet my lovely world

Meet my lovely world

Každý máme svůj svět a všechny své krásné zážitky si chceme uchovat navždy. Radka Pěčová  je známá blogerka, která prostřednictvím Meet my lovely world sdílí kousek sebe a své nevšední zážitky. V listopadu v roce 2016 se stala objevem Blogerky.cz a k dnešnímu dni má stovky čtenářů, kteří její se od ní inspirují a její příběhy milují. Inspirujte se také outfity sestavené podle blogerky Radky.

Nikol Krausová

I v zimě rozkvétám

Na zimu se připravit není vždy jednoduché a Radka vybírá své módní kousky nejen kvůli pohodlí, ale sleduje také nejnovější trendy. Jak sama říká: “Nakupování i móda vždy ovlivňuje moji náladu a přináší mi určitý endorfin štěstí.” Podle ní jsme pro vás sestavili outfit, kterým oslníte kdekoliv.


Pohodlí - základ úspěchu

Koženková bunda, košile s mašlí, pohodlná sukně doplněná elegantními punčochy a nízkými boty. Jak vypadat trendy, elegantně a cítit se v pohodlí, by Radka mohla vyprávět. A taky že ano! Ve svých článcích dokáže popsat nejen její perfektní den, ale i outfit, díky němuž se právě její dny stávají perfektními!


Letem světem v proužkovaném

Stripes podle Radky se hodí ke všemu. Její outfit v podobě červených proužků se nebála ukázat ani  v New Yorku, kde získala  kompliment od obsluhy v Magnolia Bakery, kam chodila slavná Carrie Bradshaw na oblíbené cupcakes.  Tento outfit zkombinovala s elegantní béžovou kabelkou s rozkvétajícími vzory a doplněný červenými boty na nízkém podpatku. Doplňky jsou základem celého outfitu.