Menu

Móda mladých pánů z showbyznysu


Každý rok se staví plno žebříčků slavných lidí. Kdo je nejbohatší, kdo je nejtalentovanější, kdo vlastní nejvíce koček a tak dále. Nás teď ale bude zajímat žebříček nejvíce top mladých mužů. Jejich svěží mysl totiž dokáže vymyslet takové outfity, které si určitě zaslouží pozornost! Někdy to vypadá, že vyhrabali staré věci po prarodičích, které jsou ale strašně super. Umí to sladit a přitom vypadají jakoby nic, že prostě vstali a šáhli po prví věci, co našli ve skříni.

Marcela Juřičková

Ležérní styl

Dalo by se říct, že chlapci se rozdělili do tří hlavních směrů. Jeden z nich by se dal popsat slovy pohodlný, domácí, ale přesto velmi slušivý. Na co se tlačit v někdy nepříjemných košilích, když můžete vypadat dobře, i když to vypadá, jako byste právě vylezli z postele. Užívejte si mládí, hezky v pohodlí.


Britský

K další skupině se přidávaji muži, kteří ne úplně sympatizují s předchozí. To ale není vůbec na škodu. Někdo má prostě rád, když může být za elegána v každé situaci. Takoví Britové většinou bývají. Nechte se inspirovat mladými muži, kteří jsou prostě šik.


Nedbalý

Někdy to vypadá, že jejich elegance spočívá v nalezení věcí po prarodičích, které se vracejí opět jako trend! Když se nové kousky se starými správně zkombinují, vzejde z toho opravdu parádní outfit! Najděte starou bundu po dědovi, k tomu nějaké nové tričko a černé džíny a máte vystaráno.