Menu

Pánská móda z New Yorku


Vypadá to, že pánové z americké metropole New York se vydali, co se týče oblečení, třemi hlavními směry. Jedni se vrátili lehce do šedesátek k počátkům hippies, napovídají tomu barevné vzory a široké kalhoty do zvonu. Další se vrátili do sedmdesátek ke zrodu punk rocku za kapelamy Ramones nebo Sex Pistols. Třetí skupina povýšila formální pánský oblek do kanceláře na slušivý ohoz do ulic velkoměsta. Ať už tak nebo tak, Američani to umí vzít na sebe a vždy jim to sekne.

Marcela Juřičková

Elegance

Pánové z New Yorku opravdu umí vzít módu do svých rukou. Udělat z něčeho řekněme nudného, ale zároveň sexy, outfit, který si mohou vzít i po práci třeba do klubu nebo na rodinnou večeři. Co jim většinou zbývá, když musí z Wall Street běžet na osobní schůzku nebo za zábavou. Nechtějí se nechat okrádat o čas na zábavu tím, že by ještě spěchali se domů převléknout, proto formální kancelářský oblek využívají jako volnočasový oděv a skvěle se jim daří vše zkombinovat.


Sedmdesátky

Může to být vaše mládí nebo vašich rodičů. V tom prvním případě zalovte v paměti, co jste s klukama nosili do klubu. V tom druhém případě si to musíte určitě vynahradit. Přece doba vzniku Ramones a dalších legend, doba, kdy se psaly dějiny hudby. To si zaslouží prožít každý, kdo má vkus! Chlapci z New Yorku jsou totiž stejného názoru a vzali to pěkně po svém. Nechte se jimi inspirovat.