Menu

Podzim s přáteli


Léto je pomalu za námi a nastupuje podzim. Nevěste ale hlavu, vždyť každé roční období se dá skvěle užít, když máte dobrou náladu. Nikdy nevíte, jaké dobrodružství vás čeká za rohem. S přáteli můžete vyrazit na výlet, nebo třeba jen tak posedět u kafe. A nebo spojit oboje dohromady! Ať tak nebo tak, nezapomeňte se již trochu přiobléknout. Níže najdete několik typů, jak vyzrát na podzimní počasí.

Aneta Šimečková

Kalhoty

Příchod podzimu určitě neznamená, že máte schovat vše, co nesahá po kotníky. Pro někoho to zas může být právě naopak - konečně si užijí dlouhé kalhoty a nebudou se celý den potit a litovat, že si nevzali kraťasy či sukni. Ať jste pro jakoukoliv variantu, máme tu inspiraci pro všechny.


Svetr

Konečně přichází období krásných teploučkých svetrů! Také už se tak moc těšíte, až se konečně navléknete do toho svého vlněného fešáka a nějaký podzimní větřík vás nerozhodí? Tak hlavně, ať tomu vašemu kamárádovi do sychravých dní není ve skříni smutno.


Boty

Až si s přáteli vyrazíte na odpolední výlet nebo jen pojedete veřejnou dopravou do kavárny či do klubu, nezapomeňte na ty největší krásky  - boty! Dokáží rozzářit celý váš outfit. Až začne venkovní teplota klesat, určitě oceníte kotníčkové kozačky. Je na výběr z tolika druhů. Kožené, šněrovací, na zip, nazouvací - vybere si opravdu každý.