Menu

Připravte svoje dítě do školy a školky

Připravte svoje dítě do školy a školky

Je září, začátek školního roku. Pojďme se podívat, jak můžeme co nejlépe vybavit naše děti do školy, nebo do školky. Důležité je, aby se ve svém oblečení a se svým vybavením cítily co nejlépe. Naše kolekce vám zkusí trochu pomoci s výběrem.

Podzim je za rohem

S podzimem přicházejí stále nižší teploty a tak je třeba se na to připravit. Od posledních chladnějších dnů děti dozajista vyrostly a tak bude potřeba doplnit šatník novými kousky oblečení.


Školní batohy a batůžky do školky

Nejdůležitějším vybavení do školy je určitě kvalitní batoh. Nebojte se investovat do batohu lehkého a dobře tvarovaného. Pro školáky, kteří nosí hodně učení se bude hodit varianta na kolečkách. A naši nejmenší určitě ocení malý veselý batůžek na výlet se školkou.


V nových botách do nového školního roku

Hezké a padnoucí boty budou určitě také potřeba. Ze začátku budou in určitě tenisky a postupně dojde i na teplejší varianty bot. Dětem ve školce se budou v sychravém a vlhkém počasí hodit holínky.


Oblíbená tělesná výchova

Tělocvik je jedním z nejoblíbenějších předmětů všech dětí. Po dlouhém sezení ve školní lavici je třeba se protáhnout a i na to by měli mít děti vhodné vybavení. Vyberte si z široké nabídky sportovního oblečení, bot a také šikovných vaků.


Nezapomeňte na přezůvky

Nedílnou součástí vybavení do školy i školky jsou přezůvky. Vzhledem k tomu, kolik času děti ve škole stráví, je třeba vybírat kvalitní a pohodlnou obuv. No a v neposlední řadě se musí i líbit :).