Menu

Přivítejte léto ve vašem šuplíku se spodním prádlem

Přivítejte léto ve vašem šuplíku se spodním prádlem

Už jste se nemohli dočkat až se den prodlouží, bude tepleji a vy odložíte zimní bundy? To že vytáhnete letní šatičky a sukýnky je jedna věc, ale jak přivítat léto i ve vašem šuplíku se spodním prádlem? Prohlédněte si inspiraci na téma letních trendů!

Barva roku - korálová!

Už jste ji viděli? V roce 2019 je barvou roku korálová. Všechny módní časopisy hned po odhalení této barvy společností Pantone ukazují, jak ji nejlépe kombinovat a ani výrobci spodního prádla nesmějí být pozadu. Podívejte se na kousky, které jsou do této barvy zahaleny!


Pastelové barvy

Jejich čas přichází vždy s prvními jarními dny a patří ke každoročním stálicím i v letních  trendech. Které že to jsou? Mátově zelená, šeříkově fialová, světle růžová a další. V kolekcích pro sezónu jaro/léto 2019 je výběr opravdu široký. Nechte inspirovat a pamatujte, že tyto barvy působí velmi něžně a romanticky.


Rozkveťte!

Venku vše kvete, tak proč by nemohlo rozkvést i vaše spodní prádlo? Květinové vzory působí velice žensky a jsou příjemným zpestřením mezi černým, tělovým a hladkým spodním prádlem. Přivoňte si k tomuto trendu a vyzkoušejte ho i vy!