Menu

Puntíky podle celebrit


Začaly se nosit v padesátých letech minulého století a letí do teď. Skvěle rozzáří váš šatník i den všech kolemjdoucích. Nemusíte se obávat, že byste se netrefili do správného outfitu. Stačí mít na paměti jediné pravidlo - nemíchat vzory. Takže pokud si obléknete puntíkaté triko a k tomu jednobarevné džíny, jste na správné cestě. Rychle doplňte svá ramínka o puntíky a zachyťte ještě kousek léta!

Marcela Juřičková

Šaty

Vzor puntíků nesmí chybět na žádných šatech! Je to stará kalsika s novým trendem, střihem a září. Že ještě nemáte žádné ve své šatní skříni? Neváhejte se inspirovat nejznámnějšími značkami jako je Dorothy Perkins a Dolly & Dotty, které puntíky milujou. Zkombinujte je s těmi pravými botami a vznikne skvělá kombinace pro vaše pohodlí.


Topy

Puntíky sluší ženám i mužům. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži. Vyberte si vršek s puntíky, který vám bude pohodlný, k tomu super ladící kalhoty a vyražte ven. Všichni se budou za vámi otáčet a hned si poběží koupit nějaké ty puntíky.


Děti

Ale přiznejme si, co je sladší než děti v puntíkách. Puntíkaté šatičky, punčochy nebo boty. Na hřišti se vám neztratí z očí a všichni okolo vám budou říkat, jaké to máte krásné dítko a jak mu to sluší.