Menu

Sagi style

Sagi style

Proč zrovna Sagi style? Protože právě to je blog o stylu, módě a kus živote jedné z nás. Autorka blogu, Radka Čopanová je (jak o sobě sama říká) obyčejná žena,  která má spoustu aktivit a ráda dělá několik věcí "najednou". Je ale také maminka, která je neskutečně hrdá a zároveň si díky synovi uvědomila, co pro ní  celý život znamená. S blogováním začala v roce 2014 a je velmi nadanou, úspěšnou a krásnou blogerkou dodnes.

"Blog je kus mě a mého srdce, díky němu jsem poznala spoustu nových lidí.  Svému blogu dávám všechno a to hlavně svůj čas..."

 

Jemná a přitom okouzlující

Jako asi každá zkušená blogerka měla Radka již předtím několik blogů, ale ten, který ji nejvíce uchvátil, je právě Sagi style - blog plný módy a stylu. Není pochyb, že styl Radce určitě nechybí. Módu miluje a tak si pohrává s kombinováním různých kousků a jejím vrstvením.  Je odhodlaná pro každou barvu, materiál i styl. 


V sametovém stylu

Není divu, že Radky blog čte více než 150 lidí každý den a na sociálních sítích má stovky fanoušků. Její styl je bezprostředně každodenní dávkou inspirace pro každou z nás. Šaty nad kolena a k nim oblíbené růžové kozačky, které se staly hitem letošních módních mol? Proč ne! Zkombinovat něžnost pudrové barvy kozaček s hříšně černými šaty je ideální kombinací na sychravé počasí. Není divu, že Radky blog čte více než 150 lidí každý den. 


Hra s barvami

Žlutá barva se stala její oblíbenou , když v obchodě viděla úžasné žluté kalhoty s vysokým pasem, které se neuvěřitelně hodí do každého počasí a zkombinovala je s pohodlnou vínovou halenkou, která v outfitu nádherně vyniká. Chcete být jako ona? Vybrali jsme pro Vás produkty podle Sagi-style!