Menu

Valentýnská láska

Valentýnská láska

Blíží se nám den zamilovaných a tak jsme pro vás připravili malou inspiraci plnou lásky a vášně. Už máte nějaké plány s vaší milovanou polovičkou? Tak se pojďme podívat na pár krásných kousků, ve kterých budete na Valentinském rande zářit!

Dominika Knotková

Outfit

Nejste si jistá co vhodné zvolit na sebe? Jestli se více hodí elegantní šaty nebo raději kalhoty a halenka? Vezměte si to, v čem se budete cítit nejlépe a také zvažte místo, kde Valentýna strávíte. Určitě se ale nebojte se pro tento výjimečný den pořádně vyfiknout!


Boty

Není lepší příležitost vzít si své oblíbené boty, které si šetříte jen na speciální události, než na Valentýna. Určitě doporučujeme vzít si podpatky! Vaše drahá polovička jistě ocení, když se pro něj krásně vymódíte a chlapi na ženách podpatky milují.


Spodní prádlo

Co si budeme povídat, ale na Valentýna chce být každá žena pro svou drahou polovičku co nejvíce sexy. Vždy si kupujeme nové prádlo, abychom tak potěšili své muže a udělaly na ně co největší dojem. Proto jsme vám vybrali pár kousků pro inspiraci.