Menu

Získejte nové zákazníky
pro Váš módní e-shop

PŘIDAT OBCHOD

Dynamicky rostoucí módní katalog Lookio působí na 3 trzích a svou inspirací oslovuje stále více zákazníků. E-shopy platí pouze provizi z realizovaných nákupů.

Neplatí za zobrazení, za prokliky, ale pouze předem dohodnutou provizi z skutečných prodejů.

Proč Lookio?

  1. Kvalitní technologie, profesionální support, atraktivní marketing
  2. Redakčně tvořené inspirativní módní kolekce
  3. Jednoduché napojení produktů díky XML Feedům (např. Heureka feed)
  4. Platba jen za skutečně realizované prodeje
  5. Propagace na bázi provize také u dalších 3.500 partnerů
PŘIDAT OBCHOD

Jak probíhá
spolupráce s Lookio?

  • Napište nám prostřednictvím formuláře na této stránce. Kontakt zpracuje manžerka affiliate sítě AffiliatePort.eu , která Vás následně kontaktuje, vysvětlí podmínky spolupráce, zašle návrh smlouvy a provede celým zapojením do sítě.
  • S e-shopem síť podepisuje smlouvu o provizním prodeji. E-shop uhradí servisní poplatek (1.000 Kč / měsíc + DPH), díky kterému získá přístup do analytické platformy TUNE, rozúčtování provizí zapojeným partnerům, technickou podporu a základní podporu affiliate manažera. Součástí fakturace je také kredit na budoucí provize. Ihned po zaplacení získá přístup do affiliate programu, na děkovací stránku svého e-shopu vloží měřící kód a vše je připraveno.
  • E-shop je připraven ke spuštění, následuje jeho představení více než 3.500 partnerům. Na Lookio nahrajeme XML Feed s produkty (formáty Heureka, Glami nebo Google) a spustíme prezentaci.

PŘIDAT OBCHOD

Vyplňte prosím formulář, nejpozději do dvou dnů Vás bude kontaktovat naše manažerka.