Menu

Tamsin.cz - trendy móda online

Akce & slevy

Zobrazit všechny slevy

Novinky

Tamsin je módní e-shop, kde spokojenost zákazníka je na prvním místě!

Určitě vás zajímá, co vše Tamsin nabízí, tak pojďte a vkročte do světa módy. Sháníte šaty na večírek? Schůzku? Nebo jen tak? Pokud ano, určitě vs pro výběr šatů zaujmou značky Little Mistress, Boohoo, PrettyLittleThing nebo New Look.

Obchod Tamsin si zakládá na britské highstreetové značce Boohoo, která zaujme svým pohodlím a neustálým přísunem nových trendů.

Nabízí ale samozřejmě i něco pro trendsetterky, které chtějí být pro okolí nepřehlédnutelné a sexy, což vše splňuje značka PrettyLittleThing.

Potrpíte si na elegantnější nebo luxusnější značky? Právě celosvětově uznávaná značka Guess je tu pro vás!

Nově i sportovní oblečení od značky Superdry, které je nejen funčkní, ale dokáže i oslnit.

E-shop Tamsin neopomíjí ani krásné plus size ženy. I ty si přijdou na své s velkou nabídkou.

V neposlední řadě se mohou pochlubit značkovými kabelkami, psaníčky nebo batohy od britské značky Paul’s Boutique. Tato značka kloubí nejvyšší kvalitu provedení, materiálu a designu.

Módní kousky vám zasílají do České republiky a na Slovensko přepravní společností DPD nebo si můžete zásilku nechat doručit do zásilkovny či DPD pick up pointu ve vašem okolí. Objednávky se z centrálního skladu v Londýně expedují ten samý den a doba dodání je do České republiky 4 - 5 pracovních dnů a na Slovensko o den déle. O všech krocích expedice vás pečlivě informují. Ve všední dny od 7 : 30 - 16 : 00 jsou vám k dispozici jak na emailu, Facebooku, IG, tak na telefonu a i na chatu, kde vám rádi se vším poradí.
A ještě něco, pokud jste z Pardubického kraje, zboží si v Chrudimi můžete vyzkoušet.