Menu

Wayfarer.cz

Akce & slevy

Zobrazit všechny slevy

Novinky

Wayfarer je módní e-shop, který už od roku 2009 obléká muže i ženy, kteří si cení originálního stylu a hledají "něco" neotřelého. Jako každý začátek byl i ten náš skromný, ale po dostatečném nasbírání zkušeností v oblasti módy jsme se z pokojíčku přesunuli do stabilního sídla v Havířově a už nic nebránilo tomu rozšiřovat náš sortiment a zkvalitňovat služby, aby pro vás bylo nakupování co nejkomfortnější.

K tomu patří i potřeba zboží před zaplacením vyzkoušet. Přesně tuhle možnost nabízíme v našich výdejnách v Praze, Brně a Havířově. Mimo Českou republiku funguje e-shop i na Slovensku, ve Slovinsku, Chorvatsku a Maďarsku. V následujících letech plánujeme pokrýt prodej i v dalších evropských státech.

Podporujeme zábavu a radost ze života, a zároveň se svými kousky snažíme odlišit od standardních norem. Z naší nabídky si vyberou jak milovníci streetwearu, tak klasici, kteří vsázejí na eleganci a formálnost. V nabídce najdete oblečení, obuv a doplňky hned několika módních značek, jako například Ombre Clothing, Moodo, Lando nebo Weide. Nechybí ani vlastní autorská tvorba.

Módní značky, které nakoupíte na módním shopu Wayfarer

Exkluzivní nabídka módních doplňků a stylového pánského či dámského oblečení. Většina produktů, které si můžete zakoupit na Wayfarer.cz, má na českém trhu punc exkluzivity. Nebuďte průměr - jděte s Wayfarer. Wayfarer.cz je spolehlivý e-shop se stylovou dámskou a pánskou módou. V tomto obchodě můžete objevit oblečení, módní doplňky, obuv či sluneční brýle za výhodné ceny. Ještě více pak můžete při Vašich nákupech ušetřit s Plnou Peněženkou!